Kategorie

Polityka prywatności

Bukiet dla bobasa zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta sklepu internetowego obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie
http://www.www.bukietdlabobasa.pl/webpage/polityka-prywatnosci.html

Zanim zostanie dokonana transakcja zakupu towaru w sklepie internetowym Bukiet dla bobasa zostaniesz poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza.

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą telefonu lub poczty email również przekazujesz nam swoje dane osobowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej, służącej do wysyłania newslettera. W tym celu wykorzystujemy imię, nazwisko oraz adres e-mail. Klient może z tej opcji zrezygnować.

Usunięcie danych wykorzystywanych do wysłania newslettera nastąpi po uprzednim wysłaniu przez klienta wiadomości e-mail z prośbą na adres biuro@bukietdlabobasa.pl.

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojej transakcji.

Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku lub faktury.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.


Firma Bukiet dla bobasa nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów.